sobota, 15 stycznia 2011

Sprzęt - Nowości w oświetleniu studyjnym...

Po dłuższym oczekiwaniu na zakupione przez nas akcesoria, do naszego studia zawitał kurier :)

Nowiutkie oświetlenie sceniczne lampy światła stałego Photogenic oraz studyjne lampy błyskowe Fomei wraz z osprzętem są już na miejscu.
Dwie profesjonalne lampy studyjne Fomei Digital PRO X 500 wraz z wyzwalaczami radiowymi BigZee 2,4GHz (WiFi) i statywami i parasolkami Fomei S-105 powędrują pod opiekę naszego fotografa.

Ja natomiast zaopiekuje się zestawem Photogenic Profesional Lightings w którego skład wchodzą dwie lampy sceniczne DigiLight CL1200 o mocy 1250W z pełną elektroniczną regulacją mocy, oraz statywy i dwu-funkcyjne parasolki Eclipse Plus ECP60 ze zdejmowaną czarno-srebrną peleryną.

Pierwsze testy już za nami, Czesko - Amerykański duet oświetleniowy w testach studyjnych wypadł znakomicie. Jednak cały sprzęt oświetleniowy wypróbujemy dokładniej już niebawem na pierwszym zleceniu studniówkowym.

Mamy nadzieję że zakupiony przez nas sprzęt podniesie jakość usług w warunkach ekstremalnie trudnych, takich jak ciemne kościoły i słabo oświetlone sale balowe o bardzo wysokich pomieszczeniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz