Wideofilmowanie ślubów i wesel - Rzeszów (i cała Polska)

Czy uważasz, że filmy z uroczystości ślubnych są często zbyt długie, nużące i przesycone niepotrzebnymi efektami, a kamerzysta sprawia wrażenie, iż pierwszy raz trzyma w ręku kamerę?

Nasze studio nada twojemu filmowi odpowiedni "kinowy" klimat i niepowtarzalny wygląd, a relacja z tego ważnego dnia będzie stworzona z odpowiednim wyczuciem. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Dzień ślubu to najwspanialszy dzień Waszego życia, dzień pełen emocji, wspaniałych prezentów i niezapomnianych przeżyć. Aby to wszystko nie umknęło Waszej pamięci i nie stało się gasnącym wspomnieniem, zatrzymajcie Ten Dzień na zawsze, nie pozwólcie mu uciec, uwiecznijcie tą atmosferę na płytach BluRay.

Studio O2Art istnieje na rynku od 2002 roku stale się rozwija, inwestując w profesjonalny sprzęt systematycznie zwiększamy jakość wykonywanych usług. Od 2009 roku filmujemy w technologii HD. Uczymy się na własnych błędach i wyciągamy z nich wnioski...
Posiadamy profesjonalny sprzęt filmowy bardzo wysokiej jakości, kamery, magnetowidy, aparaty fotograficzne. Dysponujemy najnowszym aparatem fotograficznym firmy Canon Rebel T2i z 18mpx matrycą APS-CMOS sensor. Montaż przeprowadzamy na wysokiej klasy sprzęcie do nieliniowej edycji wideo, który umożliwia stosowanie wielu efektów specjalnych spotykanych w produkcjach telewizyjnych. Szczególnie polecamy najnowszy format wideo HD. Dzięki cyfrowemu zapisowi obrazu wideo na taśmie HDV uzyskujemy rewelacyjną jakość obrazu (kolory, ostrość i rozdzielczość), dźwięk DolbyDigital o jakości hifi.

Każdy z naszych operatorów jest przeszkolony w zakresie filmowania i zachowania się w trakcie ceremonii ślubnych oraz posiada stosowne licencje lub akredytacje.

Moja firma stworzy dla Was wspaniały film o Was samych, o Waszym szczęściu i miłości. To będzie pamiątka na całe życie - pozwólcie, że to my stworzymy ją dla Was.


OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

Wideofilmowanie cyfrowe HD imprez okolicznościowych (wesela, komunie, studniówki itp.)

Zdjęcia studyjne, plenerowe, reportaże okolicznościowe

Cyfrowy montaż filmów wideo (również z powierzonych materiałów)

Przegrywanie kaset serii: miniDV, 8mm, VHS na płyty DvD lub BlueRay


Produkcję reportaży wideo, prac dyplomowych, filmów reklamowych jak również sesje zdjęciowe wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego i województw ościennych. Odwiedzamy też oczywiście inne zakątki globu, realizując nasze projekty m.in. w Czechach i na Słowacji.

NASZE MOCNE ATUTY:

Usługę realizujemy nowoczesnym sprzętem cyfrowym w dwie osoby (fotograf + kamerzysta)

Filmujemy w formacie 16:9 również w FullHD 1080

Spisujemy jasne i przejrzyste umowy, bez drobnych druczków ;)

Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, mile widziane wasze sugestie

Nie stosujemy tandetnych animacji w filmie

Nie doliczamy za ilość fotografii jeśli wyjdzie więcej niż gwarantowane

Nie mamy normy czasu pracy, pracujemy na efekt końcowy - nie na czas

Ślubne sesje zdjęciowe i plenery w tym samym dniu - GRATIS


Z A P R A S Z A M Y
Masz pytania, własny pomysł na film, my go zrealizujemy, koniecznie skontaktuj się z nami.
Tel: 887-87-28-57